Home O nas Jacht Oferta
Terminy Galeria Kontakt O KaraibachNasz jacht to wyjątkowa jednostka i mamy nadzieję, że każdy gość na pokładzie doceni jego walory.

S/y Southern Fox to jacht z duszą, który zachwyca swoim urokiem i pięknem klasycznego designu. Ten doskonale wyposażony, dwumasztowu ketch - Mikado 57 - ma 17 meterów ( 57 ft) długości oraz 4,8 metera (15 ft) szerokości.


Na uwagę na pewno zasługują doskonałe właściwości nautyczne, które zawdzięczamy starej solidnej konstrukcji.

Wewnątrz znajdują się dwie komfortowe kabiny, przestronną mesę, dwie łazienki z toaletami oraz dwie oddzielne kabiny dla załogi.

W tylnej części jachtu znajduje się przestronna kabina z podwójnym łóżkiem, wejście do salonu oraz własne schody do kokpitu oraz własna łazieka z toaletą.

w centralnej części znajduje się luksusowy salon z kuchnią (mesa), dwie sofy z funkcją spania, stół oraz biurko nawigacyjne. Salon posiada również własny klimatyzator. Druga łazienka z WC i prysznicem znajduje się w przedniej części przed wejściem do drugiej kabiny.

W przedniej części znajdziemy kolejną podwójną kabinę z bezpośrednim dostępem do salonu, która oferuje również mnóstwo prywatności, komfortu i przestrzeni.

Specyfikacja:

Length: 57 feet / 17.07 meters
Beam: 13 feet / 3.96 meters
Draft: 7 feet / 2.13 meters
Draft: 2.10 m
Berths: 6
Engines: 1 (diesel)