Home O nas Jacht Oferta
Terminy Galeria Kontakt O KaraibachNasza inicjatywa to żeglarstwo, podróże, przygoda, a przede wszystkim dobra zabawa i nasza pasja.

Od ponad 10 lat zdobywamy doświadczenie, odkrywamy nowe zakątki świata i organizujemy imprezy z pasji do podróży, żeglarstwa i przygody, która za każdym razem niesie ze sobą mnóstwo wrażeń, emocji, niezapomnianych chwil i bezcennych wspomnień.


Organizujemy rejsy na Karaibach na naszym wyjątkowym jachcie Southern Fox (Mikado 57), gwarantując wspaniałą zabawę i niesamowite wspomnienia oraz dzielimy się nasza wspólną pasją - żeglarstwem i przygodą, która już jutro może być w zasięgu ręki.

Jeśli masz ochotę przeżyć wspaniałą przygodę w świetnym towarzystwie, zorganizować imprezę, urlop czy wypoczynek dla rodziny, przyjaciół lub firmy - zapraszamy. Nie czekaj. Jest tyle marzeń, które chcesz zrealizować…

Krajobrazy karaibskie to jedne z najpiękniejszych widoków. Według wielu jest to prawdziwy raj na ziemi. Wspaniały klimat, palmy, drzewa armatnie, kwitnące na czerwono kaktusy, rozgrzany biały piasek i lazurowe morze z przepięknymi rafami koralowymi, to to co wyróżnia karaiby jako wakacyjną destynację oraz niesamowity akwen żeglarski. To wszystko daje Ci gwarancję niesamowitej przygody.

Karaibskie wyspy. to określenie przywołuje na myśl obraz zielonych archipelagów porośniętych wilgotnym lasem tropikalnym, złotych plaż, błękitnej wody i strzelistych plam kokosowych. Jednak nawet najlepsze wyobrażenie nie może równać się z rzeczywistością: pięknem bezkresnego, lazurowego morza Karaibskiego, miękkością delikatnego piasku pod stopami, śpiewem wydobywającym się z tropikalnego lasu o zachodzie słońca.

Chcesz popłynąć w rejs, spędzić wspaniałe chwile i wypocząć na żaglach? A może chcesz poznać smak sportowej przygody? Skontaktuj się z nami.

Southern Fox to jacht z duszą. 17 metrowy ketch, który zachwyca swoim urokiem i pięknem klasycznej konstrukcji.

Zapraszamy na Karaiby. Niezapomniana przygoda na niasamowitym jachcie w prawdziwym żeglarskim raju jest w zasięgu ręki.

>> Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą <<